Mylimiausias seimos verslasKviečiame dalyvauti jubiliejinės VU Verslo mokyklos ir naujienų portalo 15min organizuojamame „Mylimiausio šeimos verslo“ konkurse.

Šiemet šventinio vakaro metu apdovanosime net tris šeimos verslus, kurie varžysis šiose kategorijose:

• Mylimiausias šeimos verslas
  • Šeimos verslas 2020
  • Jauniausias šeimos verslas

Daugiausiai simpatijų sulaukę šeimos verslai bus apdovanoti, o jų istorijos papasakotos 15min portale.

Kaip dalyvauti:

Užpildykite anketą, kurioje trumpai pristatykite savo šeimos verslą, papasakokite, kaip gimė jo idėja ir pasidalinkite savo didžiausia svajone, susijusia su turimu šeimos verslu.

Anketos nuoroda: https://www.15min.lt/projektas/versli-seima

Anketas pildyti galite iki lapkričio 13 d.!

Balsavimas:

Balsavimas vyks 15min polapyje Versli šeima, lapkričio 16–30 dienomis.

Portalo 15min skaitytojai nuspręs, kam atiteks „Mylimiausio šeimos verslo nominacija. Kitose dviejose nominacijose – „Šeimos verslas 2020 ir „Jauniausias šeimos verslas – žodį tars ir 15min skaitytojai, ir VU Verslo mokyklos įsteigta komisija – galutinį rezultatą lems skaitytojų ir komisijos skirtų balų suma.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti gruodžio 2 d., konferencijos „Versli šeima 2020: Iš kartos į kartą metu.

Pasibaigus balsavimui, susisieksime su konkurso dalyviais.