EDITŠv. Kalėdų laukimas šiais metais ypatingas visomis prasmėmis – pandemijos apribojimai, kolegų ir artimųjų, draugų ilgesys. Nepaisant visų neramumų, #VUVM kviečia visus bendruomenės narius: kolegas iš Vilniaus universiteto, studentus, draugus kartu su savo šeimomis, susivienyti ir jungtis prie kalėdinės misijos – pagal galimybes prisidėti suteikiant pagalbą tiems, kuriems jos šiuo metu labiausiai reikia.

VU VM komanda jau renka lėšas, kurių trūksta „Jaunimo linija“ savanorių baldams, Jus taip pat raginame pagal galimybes prisidėti finansine parama neišeinant iš namų, kad kuo daugiau jaunimo pasiektų parama ir pagalba telefonu.

Jeigu turite galimybę ir galite atvykti, atsiųsti kurjerį, saugiai bekontakčiu būdu palikti dovanelę-maisto produktų-saldainių tiems, kam iš tiesų reikia, prašome visų prisidėti prie žemiau nurodytų socialinių Kalėdinių misijų:

• VšĮ "Atsigręžk į vaikus", kurie globoja tėvų globos netekusius vaikus, renkame dovanėles vaikams nuo 2-18 m. Tai gali būti viskas: stalo žaidimai, ausinukai, žaislai, knygelės, šiltos kojinės, kosmetika, telefonas (kuris seniai guli stalčiuje ir niekam nereikalingas), viskas, kas tiktų tokio amžiaus vaikams, paaugliams. Ir nebūtinai viskas turi būti nauja, svarbu prižiūrėta ir su meile!

Kviečiame visus būti vieningais, socialiai atsakingais, tad junkitės prie VU VM komandos, atveškite savo dovanėlę, pažymėtą #Vaikams arba #Caritui iki gruodžio 15 d. (iki 18 val.), į VU VM adresu: Saulėtekio al. 22.

❗ Bus paruošta saugi bekontaktė šventinė dovanų palikimo vieta prie įėjimo į pastatą, todėl būsite saugūs!

Visos surinktos dovanėlės bus saugiai nugabentos į Všį Atsižgręžk į vaikus ir VA Caritas socialinės pagalbos ir integracijos centras „Betanija“, gruodžio 21 d.

P.S. už gerą – geru, kiekvieno Jūsų lauks VU VM nykštukų simboliška dovanėlė.