DSC 0126Vilniaus universiteto Verslo mokykloje itin daug dėmesio yra skiriama studijų kokybės gerinimui. Šis klausimas dar labiau suaktualėjo pandemijos laikotarpiu, kai studijos persikėlė į nuotolį ir išlaikyti studijų kokybę, užtikrinti sklandžią komunikaciją tarp dėstytojų, studentų, administracijos ir kitų suinteresuotų mūsų bendruomenės narių pasidarė dar didesnis iššūkis. Objektyvūs rodikliai rodo, kad su tuo Verslo mokyklos bendruomenei susitvarkyti sekasi – vis mažiau studentų nusprendžia nutraukti studijų sutartis.

„Tikrai galime pasidžiaugti, studentų pasitenkinimo, pažangumo ir nubyrėjimo rodikliais.  Studentų nubyrėjimas 2019-2020 mokslo metais sumažėjo daugiau nei 60 proc. lyginant su 2018-2019 m. skaičiumi, išlieka aukštas studentų pasitenkinimas studijomis, 83% studentų rekomenduotų savo studijų programą kitiems. Manome, kad tam labai daug įtakos turi mūsų proaktyvaus akademinio konsultavimo kokybė, dėmesys, skiriamas studentų grįžtamajam ryšiui ir kartais tiesiog paprastam žmogiškam pokalbiui. Šie metai mums visiems buvo didelis iššūkis, turėjome prisitaikyti ir susitvarkyti su įvairių, dažnai nemalonių, emocijų banga. Tikime, kad kartu, kalbėdamiesi mūsų akademinėje bendruomenėje ir ieškodami sprendimų, galime išspręsti visas kilusias problemas ir kartu pasidžiaugti laimėjimais ir pasiekimais“ – teigia Verslo mokyklos l. e. p. studijų tarnybos vadovė – direktorės pavaduotoja doc. dr. Jurgita Vizgirdaitė.

Akademinės konsultantės nuolat palaiko ryšį su studentais, siekia proaktyviai spręsti iškilusius klausimus, būti jungtimi tarp dėstytojų ir studentų. Dėstytojams taip pat siekiama užtikrinti visą įmanomą paramą kokybiškam ir sklandžiam studijų vykdymui nuotoliu.

Jeigu turite pastebėjimų, siūlymų ar norite tiesiog pasikalbėti, labai kviečiame kreiptis į akademines konsultantes arba rašyti el. paštu