Sidebar

VA VirseliuiVilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojamas verslumą skatinantis projektas „Verslumo akademija“ pradeda rinkti grupę 2021 metams! Šiemet užsiėmimai vyks pavasarį, susidarius saugioms sąlygoms dirbti universiteto auditorijose.

Kasmet vykstantis užsiėmimų ciklas suburia pačius ambicingiausius ir kūrybiškiausius moksleivius ir supažindina juos su verslo pasauliu iš arčiau. Projekto metu dalyviai lavina kūrybiškumo įgūdžius, susipažįsta su rinkodaros ir finansų valdymo verslui pagrindais, ypatingi kviestiniai svečiai dalinasi savo sėkmės ir nesėkmės istorijomis. Taip pat, dirbdami komandose, moksleiviai kuria ir vysto savo verslo idėją, mokosi, kaip ją reikia parduoti galimiems investuotojams, o įgautas žinias išbando paskutiniąją – projektų gynimo dieną, kuomet prieš specialistų komisiją pristato viso projekto metu atliktą darbą. Viso projekto metu dalyviai mokosi tik iš patyrusių lektorių – savo srities specialistų.

Pernai „Verslumo akademija“ rekordiškai greitai surinko 40 dalyvių grupę, dalis vietų buvo padovanota - kadangi tai yra socialiai atsakingas projektas, bilietus dalyvauti socialiai remtinoms šeimoms dovanojo VU Verslo mokyklos dėstytojai, alumni, partneriai ir draugai.

Šiemet taip pat kviečiame nelikti abejingiems ir turint galimybę, padovanoti bilietą jo įsigyti negalintiems moksleiviams:

https://tickets.paysera.com/lt/event/verslumo-akademija-2021-65bf

 

Užsiėmimai vyks 2021 m. pavasarį, penkis šeštadienius. Daugiau apie projektą:

https://www.vm.vu.lt/iniciatyvos/verslumo-akademija

104868740 266681481444833 2829729493591695956 o

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos