Grazina CislikauskieneŠiandien, gruodžio 22 d., iškilmingo Vilniaus universiteto šventinio metų pabaigos renginio metu buvo apdovanoti geriausi 2020 m. Vilniaus universiteto dėstytojai. Geriausia VU Verslo mokyklos dėstytoja buvo išrinkta Gražina Cislikauskienė – studentų ir kolegų labai mylima verslo anglų kalbos lektorė.

„Negaliu pasakyti, kad buvau labai gera studentė ir ne dėl to, kad mano pažymiai buvo blogi ar neturėjau motyvacijos, o dėl to, kad man visada kildavo daug klausimų, norėjau diskutuoti ir pasiginčyti, reikšdavau savo nuomonę, jei kas nepatikdavo ar patikdavo, o labiausiai norėjau viską daryti tiesiog kitaip nei kiti – tas dažnai „nesuveikdavo“. O dabar esu kitoj barikadų pusėj ir visa tai pasirodo veikia! Gal dėl to, kad studentai yra man lygūs, jie mano kolegos, o ne „pavaldiniai“, nesu aukščiau už juos, o mano paskaitų principas labai paprastas, tiesiog ruošiu jas taip, kad man pačiai būtų įdomu“ – apie tai, kaip jaučiasi gavusi šį įvertinimą ir kokiais metodais vadovaujasi paskaitų metu, sakė lektorė Gražina Cislikauskienė.

Lektorė Gražina Cislikauskienė savo paskaitų metu siekia studentus motyvuoti, įtraukti aktyviai dalyvauti ir mokytis teikti grįžtamąjį ryšį – tiek kolegoms, tiek jai pačiai. Dėstytoja paskaitų metu mielai dalinasi savo asmenine patirtimi ir visada laukia studentų nuomonės, stengiasi, kad studentai jaustųsi laisvai. Dėstytoja taip pat aktyviai įsitraukia į įvairias bendruomenės veiklas: dalyvauja tarptautiniuose projektuose, įvairiuose Verslo mokyklos renginiuose ir iniciatyvose, moko kolegas anglų kalbos, mentoriauja ir įvairiais būdais dalinasi savo kompetencijomis, patirtimi bei šilta šypsena.