Universiteto praktika yra neatsiejamas studijų procesas, kuris suteikia studentams galimybę įgyti praktinių įgūdžių realioje profesinėje aplinkoje. VU VM pagrindinis fokusas, renkantis partnerius studentų praktikos vietoms visada buvo kokybė: „Siekdami studentus išleisti į naudingas praktikos vietas, su įmonių atstovais vykdome derybas. Tad, savo atsakingus, kūrybiškus bei verslius studentus, siekiančius įgauti patirties ir ugdyti naujas kompetencijas išleidžiame tik pas patikimus partneriu“ – teigia VU VM atstovė studentų praktikoms S. Vileito. Šiais metais tarptautinio verslo programos studentai privalomąją praktiką atliko šiose srityse:

• Pardavimai
  • Personalo valdymas
  • Apskaita
  • Verslo plėtra
  • Logistikos administravimas
  • Rinkodara
  • Projektų valdymas
  • Produkto vystymas
  • Individuali veikla/šeimos verslas

Verslo finansų studentų pasirinktos sritys privalomai praktikai atlikti:

• Finansinių projektų auditas
  • Apskaita
  • Duomenų analitika
  • Finansinės verslo konsultacijos
  • Verslo paskolos
  • Auditas

Savo patirtimi dirbant su VU VM studentais praktikos metu dalinasi ir įmonių atstovai:

„VU VM atstovė praktikų procesui rūpestingai parenka studentams praktines vietas, stebi praktikos procesą, nuolatos palaiko komunikaciją tarp dviejų šalių. Be galo džiugina toks atsakingas ir pareigingas fakulteto požiūris tiek į įmonę, tiek į praktikantą. Noriu pasidžiaugti, kad VU VM rekomendavo mūsų reklamos dizaino agentūrai ADFACE puikią praktikantę su kuria sėkmingai įgyvendinome praktines užduotis ir sutarėme dėl tolimesnio bendradarbiavimo. Ačiū VU VM už bendradarbiavimą!“  AdFace“ agentūros vadovė R. Čekaitė.

„Praktikantai įmonėje – išties nauja ir pokyčių atnešanti patirtis! Nors turime daug asistentų bei freelancerių, VU Verslo mokyklos praktikantai buvo pirmieji, suteikę galimybę į studijos procesus pažiūrėti iš šono. Kaip visada po projektų, pasibaigus praktikai darėme reflekciją. Studijoje įprasta, kad komanda auga saviorganizacijos principu, tad reflekcijos metu apibendrinome, kad ateityje praktikantams galėtume paruošti konkretesnes užduotis, nes praktikos laikas ribotas ir vos spėjus „apšilti kojas", ji baigiasi. Iš kitos pusės, edukavome jaunus žmones, kad gyvenime ne visada bus paruoštos gairės ir asmeninė iniciatyva yra labai sveikintina. Linkime mūsų buvusiems komandos nariams didelės sėkmės bei laukiame svečiuose papasakoti apie savo tobulėjimo kelią. Ar dar turėsime praktikantų? Tikrai taip, nes augti nori ir studentai, ir studija“.

– R. Bernotaitė Ir ,,Brazzi studio“ komanda

„Džiaugiamės turėdami galimybę suteikti būtinos erdvės VU VM studentams išbandyti ir įprasminti studijų metu įgytas žinias. Kviesdami studentus praktikai akcentuojame jiems suteikiamą iniciatyvos laisvę ir lyderystę priimti sprendimus, prisiimant atsakomybę už rezultatą. Įsitikinome, kad VU VM ruošiami absolventai ateidami atlikti praktikos, tampa mūsų partneriais, kuriuos ne tik ugdome, bet ir patys semiamės naujų patirčių, požiūrių ir žinių.“ - „GSP Supply“ vadovas D. Bražinskas

Šių metų praktikos gynimai kaip ir visas studijų procesas vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai nesutrukdė studentams pasidalinti savo įgauta patirtimi bei įmonių apžvalga, o komisjos nariams tinkamai įvertinti studentų profesinį tobulėjimą!

praktika gynimai