nuotolines studijos
Mieli studentai, dėstytojai ir bendruomenės nariai,

Sunku patikėti, kad jau prabėgo metai, kai praktikuojame virtualias studijas, darbą, susitikimus, renginius ir kt. Išmokome prisitaikyti prie mums neįprastų metodų ir bendromis jėgomis įveikėme ne vieną kelyje atsidūrusį iššūkį.

Ne kartą esame minėję, jog mūsų prioritetas – bendruomenės narių saugumas. Siekdami apsaugoti ne tik jus, bet ir jūsų artimuosius, priėmėme sprendimą pavasario semestrą VU VM vykdyti virtualiai iki jo pabaigos.

Tikime, kad kartu rasime stiprybės dar kartą įveikti šį virtualų iššūkį. Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus!