TaxStudentai, mokantys už studijas, deklaruodami savo 2020 m. pajamas ir pasinaudoję gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata, gali susigrąžinti iki 20 proc. sumokėto studijų mokesčio.

Pajamų mokesčio lengvata taikoma neatsižvelgiant į tai, už kelintas studijas gyventojas sumokėjo ir neatsižvelgiant į studijų formą.

Jeigu dar nesate pajamų mokesčio mokėtojai arba neturite galimybės pasinaudoti lengvata, ją prisitaikyti gali Jūsų tėvai (įtėviai), globėjai, rūpintojai ir (arba) sutuoktinis.

Jeigu buvote paėmę paskolą iš kredito įstaigos, susigrąžinti dalį įmokos galėsite tada, kai pradėsite grąžinti kredito įstaigai paskolą.

Tad jei dar to nepadarėte, kviečiame pateikti savo deklaracijas už 2020 m. iki šių metų gegužės 1 d. ir susigrąžinti iki penktadalio studijų kainos!

Daugiau informacijos galite rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje.