papildomukai.png

Jeigu tu:

• esi įgijęs verslo ir vadybos krypčių grupės arba ekonomikos studijų krypties profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį;
  • nori įgyti daugiau žinių ir kompetencijų;
  • nori studijuoti VU Verslo mokyklos magistrantūros studijų programose,

tuomet Verslo vadybos papildomosios studijos yra skirtos būtent tau!

Kodėl papildomosios studijos - VU Verslo mokykloje?

• Paskaitos online - studentas (-ė) gali mokytis iš ten, kur patogu! Ofiso, jaukios kavinukės, kito miesto, o gal net iš kitos šalies!
  • Paskaitos vyksta po įprastų darbo valandų, tad studento darbai nenukentės!
  • Modulinė mokymosi forma - 1 studijų dalykas per mėnesį.
    Fokusas ir aiški kryptis studijų dalykui - garantuota.
  • Paskaitos prasideda kovo 1d. Sėkmingai išsilaikius papildomų studijų egzaminus, studentas gali teikti paraišką į magistrantūros studijas, kurios prasideda jau rudenį!

Daugiau informacijos apie verslo vadybos papildomąsias studijas rasite čia: papildomos studijos.

Turi klausimų? Susisiek!

inga budrevic