Future Work Education vizualas

Tai išskirtinio turinio diskusijų popietė, kurioje diskutuos ir patirtimi dalinsis mokslo, verslo ir valstybinio sektoriaus organizacijų atstovai:

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius
LPK vyr. ekspertė Eigilė Čygaitė-Elzbergienė.
Vilniaus universiteto Verslo mokyklos (VU VM) direktorė Dr. Birutė Miškinienė,
Moody‘s Lithuania Vice President Manager, CFA Jūratė Eidenienė,
Western Union IT Director Paulius Ramantauskas,
Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (PRAMPROF) vadovė Dalia Jakutavičė,
UAB „SDG“ personalo ir komunikacijos direktorė Rūta Jasienė,
AB „Lietuvos geležinkeliai“ personalo direktorė Irena Jankutė-Balkūnė,
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vadovė, VU VM lektorė Lina Koriznienė,
Digiklasė CEO ir Co-Founder Eimantas Bekėža,
cargoGo valdybos narė Jūratė Butinavičienė
VU VM Partn. Doc. investuotojas ir verslo vystytojas Martynas Kandzeras.

Diskusijų popietę moderuos VU VM partnerystės profesorius, GoodPeople.lt bendraįkūrėjas, konsultantas Dr. Mantas Tvarijonavičius.

Kas laukia renginio dalyvių?

Programa final

Kada ir kur?

? Gegužės 31 d.
⏰ 13:00-15:20 val. (Dalyvių registracija prasideda 12:40 val.)
? Renginys vyks gyvai VU VM (Saulėtekio al. 22).
?️? Automobilių stovėjimo aikštelė prie pat pastato, tad kiekvienas rasite laisvą vietą!
‼️ Registracija į renginį būtina ‼️

Renginio organizatorius: LPK, PRAMPROF
Turinio partneriai: VU VM

*Supported by the Norway Grants 2014-2021, in the frame of the 2014-2021 Social Dialogue Decent Work Programme.