web01fb copy

Mieli studentai,

Turime Jums pasiūlymą dalyvauti intensyviuose Erasmus+ projekto TERRAGOV* 5 dienų vasaros kursuose Bukarešte, Rumunijoje 2022 m. birželio 27 d. - liepos 1 dienomis.

Esame tikri, kad tai puiki galimybė tiems, kurie domisi organizacijų valdymo pažangiausiais metodais. Todėl, jei nuspręsi dalyvauti, - nedelsk. Laukiame tavo laiško iki 2022 m. birželio 3 d. 10 val. el. paštu:

Platesnė informacija:

web02fb copy

Projektą TERRAGOV (Teaching Institutional Resilience and Prompt Reaction to Crisis: Good Governance Experiences in Europe), kuris prisideda prie žinių apie gerą valdymą kūrimo, įgyvendina VU verslo mokykla, bendradarbiaudama su Kroatijos, Rumunijos, Islandijos ir Ispanijos universitetais.