Dvigubo diplomo galimybė Vilniaus universiteto Verslo mokyklos studentams!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Vilniaus universiteto Verslo mokykla pasirašė dvigubo diplomo sutartį kartu su Woosong universiteto SolBridge International School of Business!

Nuo šiol studentai studijuojantys VU Verslo mokyklos tarpatutinio verslo ir international business studijų programose, galės rinktis dvigubo diplomo galimybę pas mūsų partnerius Pietų Korėjoje, SolBridge Verslo mokykloje!

Bendradarbiavimas taip pat atveria galimybes visiems VU Verslo mokyklos studentams vykti į SolBridge verslo mokyklą dalinėms studijoms pagal dvišalių mainų programą.

Kviečiame esamus ir būsimus studentus drąsiai naudotis puikiomis galimybėmis!

double degree final Facebook Post