Lapkričio 9 – 10 dienomis Vilniaus Universiteto Verslo Mokykloje lankėsi delegacija iš Rumunijos Bukarešto ekonomikos studijų universiteto: prof. Violeta Dincă, lekt. Mihail Bușu - mokslinių tyrimų ir tarptautinio bendradarbiavimo prodekanas,  bei lekt. Sorin Anagnoste, Akademinių reikalų prodekanas iš UNESCO Verslo administravimo departamento, Verslo administravimo fakulteto užsienio kalbomis.

Susitikimuose su Studijų tarnybos vadove, direktoriaus pavaduotoja dr. Jurgita Vizgirdaite, Akademinio personalo vadove Danute Rasimavičiene bei Tarptautinių ryšių koordinatore Danute Butkiene buvo aptartos dviejų institucijų bendradarbiavimo galimybės studentų bei dėstytojų mainų srityje. Svečiams pristatytos VU Verslo mokyklos vykdomos bakalauro ir magistro studijų programos, supažindinta su Mokslinės komunikacijos ir informacijos centru.

Pagal Erasmus+ programą atvykę kolegos dalyvavo paskaitose bei seminaruose ir pasisėmė patirties iš VU VM dėstytojų. Žmogiškųjų išteklių vadybos dėstytojos lekt. Lauros Hamidovos dėka svečiai vėl pasijuto studentais, seminaro metu nagrinėję įmonės problemas skirtingose grupėse kartu su VU VM antrakursiais. Prof. Arvydas Paškevičius taip pat mielai priėmė į savo vedamą Įmonių finansai paskaitą, juolab, kad kolega lekt. Mihail Bușu taip pat dėsto Įmonių finansus  Bukarešto ekonomikos studijų universitete.  Svečiai ypatingai vertino galimybę gyvai pamatyti ir dalyvauti pasirinktose paskaitos bei seminaruose, palyginti taikomas dėstymo metodikas, priemones, padiskutuoti apie naujausius straipsnius bei kylančius iššūkius dėstytojo darbe.

Susitikime su  Antreprenerystės ir inovacijų plėtros vadove prof. dr. Saule Mačiukaite-Žviniene buvo aptartos bedradarbiavimo galimybės mokslo, inovacijų ir projektų srityse, diskutuota apie bendrų mokslinių straipsnių bei konferencijų rengimą.

Pasidalijimas gerąja patirtimi ir bendradarbiavimas kuria vertę ir veda tobulėjimo link. Tokią išvadą po vizito pasidarė tiek svečiai, tiek VU VM administracija bei dėstytojai.

314857851_10159404606754677_4929232025518863080_n.jpg