2023-03-13

Verslo mokyklų ir verslo programų akreditacijos taryba (angl. Accreditation Council for Business Schools and Programs), veikianti JAV, Vilniaus universiteto Verslo mokyklai suteikė kandidato akreditacijai gauti statusą. Esame pirmoji mokykla Baltijos šalyse, gavusi tokį ACBSP įvertinimą.

Siekiame visų savo bakalauro ir magistrantūros studijų programų akreditacijos, nes studijos VU Verslo mokykloje yra patikimumo ir kokybės ženklas.

Kuo šiame kelyje svarbi ACBSP akreditacija? Verslo mokyklos su ACBSP akredituotomis studijų programomis:

• užtikrina aukščiausio lygio studijų kokybę;
  • jų verslo studijos suteikia gebėjimus, aktualius darbdaviams ir visuomenei;
  • jos įgyvendina nuolatinio tobulėjimo modelį.

ACBSP logo