2023-03-20

Studijoms galima pasiruošti iš anksto. Jei dar mokaisi mokykloje, bet jau svajoji apie studijas Vilniaus universiteto Verslo mokykloje, kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti antreprenerio/-ės rinkinį.

Kaip? Viskas paprasta!

Vilniaus universiteto Verslo mokyklos (VU VM) konkurso LITEXPO mugėje „Karjera&Studijos 2023“ taisyklės:

• Pasek VU VM paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“ https://www.instagram.com/vubusiness.school/
  • Surask mus LITEXPO mugėje „Karjera&Studijos 2023“ kovo 30-31 dienomis ir nusifotografuok prie VU VM stendo taip, kad matytųsi ir tavo veidas.
  • Pasidalink nuotrauka per „Instagram“ stories, užtagindamas/-a @vubusiness.school
  • Laimėtoją rinksime burtų keliu balandžio 3 d., pirmadienį per VU VM „Instagram“ paskyros stories iš dalyvių, kurie įvykdė visas konkurso sąlygas.
  • Dėl prizo atsiėmimo susisieksime asmeniškai iki balandžio 4 d. per VU VM „Instagram“ paskyrą.
  • Prizas laimėtojui/-ai bus įteikiamas asmeniškai Vilniaus universiteto Verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, Vilnius), jam/jai pateikus galiojantį moksleivio pažymėjimą. Jei laimėtojas/-a yra nepilnametis, atsiimant prizą jį/ją turi lydėti vienas iš tėvų ar globėjų bei pateikti asmens tapatybę ar globą patvirtinantį dokumentą.
  • Konkurso organizatorius – Vilniaus universiteto Verslo mokykla (VU VM).
  • Konkursas vyksta Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, organizuojamos mugės „Karjera&Studijos 2023“ metu, t.y. 2023 m. kovo 30-31 d.
  • Dalyvauti konkurse gali visi Lietuvos mokiniai, turintys galiojantį moksleivio pažymėjimą.
  • Konkurso dalyvis/-ė gali dalyvauti konkurse tik vieną kartą, t.y. įkelti tik vieną nuotrauką.
  • Konkurse dalyvaujantys moksleiviai sutinka, kad jų nuotraukos būtų viešinamos VU VM socialinių tinklų paskyrose.
  • Konkurso prizas – antreprenerio/-ės rinkinys: nešiojamas kompiuteris, dėklas kompiuteriui, gertuvė, tušinukas su lietikliu išmaniems įrenginiams, maisto dėžutė, dvi knygos (Chris Voss with Tahl Raz „Never Split the Difference. Negotiating As If Your Life Depended On It“ ir Matthew Syed „Black Box Thinking. Marginal Gains and the Secrets of High Performance“). Nuotraukose atvaizduojami prizai – pavyzdiniai.
  • Laimėtas prizas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas.
  • VU VM pasilieka teisę atsisakyti įteikti konkurso prizą, jei loterijos dalyvis/-ė pažeidė šias taisykles.
  • VU VM pasilieka teisę keisti šias taisykles, apie tai iš anksto informavusi interneto svetainėje.

MicrosoftTeams image 993x559