2023-05-19

Kviečiame teikti paraiškas 2023 m. priėmimui į magistrantūros ir MBA studijų programas Vilniaus universiteto Verslo mokykloje.

Šiemet siūlome šias II pakopos studijų programas (anglų kalba):

• Sustainable Corporate Finance & Investments – programa, besidomintiems šiuolaikinėmis finansinėmis technologijomis (blockchain, tvariomis investicijomis, tvariais verslo sprendimais, rizikų valdymu ir kita), jų taikymu verslo vystyme.
  • DeepTech Entrepreneurship – praktines ir akademines žinias jungianti programa, auginanti sėkmingus technologijų verslų kūrėjus (-as) ir studijų metu siūlanti startuolių akceleratorių.
  • Digital Marketing – vienintelė tokia studijų programa Lietuvoje, kurioje siūloma gilinti žinias tiek apie tradicinę, tiek apie skaitmeninę rinkodarą.
  • International Project Management – programa tiems, kurie nori išmokti suvaldyti idėjų chaosą ir pokyčius, matyti juos kaip galimybę augti.
  • MBA Entrepreneurship & Innovation – intensyvi vienerių metų programa, įgalinanti antreprenerišką mąstyseną, skirta ateities lyderiams (-ėms), svajojantiems plačiai ir siekiantiems inovuoti.

Daugiau informacijos apie priėmimo į magistrantūros ir MBA studijų programas etapus:

842x595 apply now