2023-05-30

Artėjant semestro pabaigai, norime paskatinti studentus ir skelbiame konkursą 300 EUR vienkartinei VU VM vardinei stipendijai gauti! Stipendija skiriama už aktyvią visuomeninę, mokslinę ir savanorišką veiklą, VU VM vardo viešinimą, tarptautiškumo sklaidą, verslumą, kūrybiškumą ir inovatyvumą bei išskirtinius studijų ir mokslo rezultatus.

Jei manai, kad atitinki išvardintus kriterijus, lauksime tavo prašymo nuo 2023 m. birželio 1 d. iki birželio 12 d.

Studentas (-ė), pageidaujantis (-i) dalyvauti konkurse 300 EUR vienkartinei VU VM stipendijai gauti, iki 2023 m. birželio 12 d. turi pateikti:

1. prašymą stipendijai gauti (laisvos formos prašymas per VU IS (e-prašymai);

2. šią formą, kurią turi pridėti prie pildomo prašymo.

Jei manai, kad atitinki nuostatuose išvardintus kriterijus, laukiame tavo prašymo!

GMA 0327 WEB