2023-06-01

Kviečiame teikti paraiškas 2023 m. priėmimui į bakalauro studijų programas Vilniaus universiteto Verslo mokykloje.

Šiemet siūlome šias I pakopos studijų programas (lietuvių ir anglų kalba):

• Tarptautinis verslas – programa, svajojantiems sukurti savo startuolį, tapti pasirinktos verslo srities ekspertais ir ugdyti antreprenerišką mąstyseną, veržlumą, kūrybiškumą, inovatyvumą sprendžiant realius verslo iššūkius.
  • Tarptautinis verslas (sesijomis) – programa pritaikyta dirbantiems – jau turintiems savo verslą ar apie tokį galvojantiems. Tinkanti ir gyvenantiems užsienyje, keliaujantiems. Skirta norint mokytis ir gilinti žinias apie verslo organizavimą ir valdymą.
  • International Business (anglų k.) – programa anglų k., pagrįsta realių verslo iššūkių sprendimu, tarpkultūrine aplinka. Čia ugdoma antrepreneriška mąstysena, įgyjama žinių apie dinamišką verslo pasaulį: tvarumo ekonomiką, komunikaciją, rinkodarą, pardavimus.
  • Verslo finansai – programa, norintiems mokytis iš geriausių finansų srities profesionalų ir keliauti po finansų pasaulį, susipažįstant su Centrinių bankų ir jų monetarinės politikos, baigiant įmonių finansų valdymu.
  • Verslo finansai (sesijomis) – programa pritaikyta dirbantiems. Tinkanti ir gyvenantiems užsienyje, keliaujantiems. Skirta norint mokytis analizuoti, planuoti, prognozuoti, kontroliuoti pinigų srautus, vertinti investicijų galimybes, rengti biudžetus ir standartus, teikti finansų valdymo pasiūlymus įmonės vadovybei ir dar daugiau.
  • Verslo duomenų analitika – tarpdisciplininė programa, sukurta drauge su VU Matematikos ir informatikos fakultetu, norintiems lavinti verslo duomenų statistinės analizės gebėjimus, suteikianti šiuolaikines statistikos, mašininio mokymosi, verslo ir finansų žinias bei gebėjimus, reikalingus duomenų rinkimui, sisteminimui, analizei ir rezultatų interpretavimui.
  • Aukštųjų technologijų fizika ir verslas – programa, sukurta su VU Fizikos fakultetu, skirta ateities vadovams (-ėms), siekiantiems įvertinti naujų technologijų diegimo svarbą ir efektyviai organizuoti įmonių veiklą.

Daugiau informacijos apie bendrojo priėmimo į bakalauro studijų programas etapus ir terminus – čia.

Stojimo į bakalauro programas žingsniai – čia.

1920x520 web 2 skaidre