2023-07-04

Jungtinis Vilniaus universiteto Verslo mokyklos (VU VM) ir Lankasterio universiteto Mokslo ir inovacijų centras R-E-D kviečia VU VM dėstytojus (-as) į renginį, kurio tikslas – aptarti praktikas, palengvinančias universiteto studentų, dėstytojų mokymą ir mokymąsi etikos, atsakingo bei ekologiško tvarumo srityse. Diskusijose, seminaruose, kurie 2023 m. rugsėjo 21 d. vyks Lankasterio universitete, bus dalinamasi praktika, idėjomis, mokysimės vieni iš kitų, apmąstysime su minėtomis sritimis susijusias problemas ir galimybes.

Norintys dalyvauti renginyjeiki 2023 m. liepos 17 d. 9.00 val. turi užpildyti formą  bei pasirinkti vieną iš keturių galimų sesijos formatų:

• standartinį 10 min. trukmės pranešimą su 5 min. klausimų ir atsakymų sesija;
  • 45 minučių trukmės interaktyvų seminarą;
  • pokalbį konkrečia tema ir/arba klausimu. Temų sąrašas pateikiamas aprašyme. Organizatoriai gali padėti surasti pokalbio vedėją;
  • diskusiją ir klausimų bei atsakymų sesiją tam tikra tema ir/arba klausimu. Organizatoriai gali padėti surasti diskusijos grupės pirmininką, kuris su grupės nariais parengtų klausimus.

Pildant formą taip pat reikėtų pateikti trumpą pasirinkto formato aprašymą.

Organizatoriai informuos užsiregistravusius, ar jų paraiškos priimtos iki 2023 m. liepos 24 d.

Mokslo ir inovacijų centrą R-E-D (angl. Research, Engagement and Delivery Research Center) įsteigė Lankasterio universitetas (Jungtinė Karalystė) su Vilniaus universitetu. Šis renginys – viena ir R-E-D centro veiklų. Jo organizatorius – Pentlando tvarumo versle centras (Jungtinė Karalystė).

Renginio cover footage