2023-11-24

Pirmakursi (-e),

Kaip sako Vilniaus universiteto Verslo mokyklos (VU VM) studentas Boris Kim, „go farther than you are right now“ (liet. „keliauk toliau nei esi šiuo metu“). „Asian track“ kursas – sukurtas VU VM bendradarbiaujant su VU Konfucijaus institutu – suteikia tokią galimybę ugdyti naujas kompetencijas ir įgyti tarpkultūrinių žinių, peržengiančių geriau pažįstamas Europos ribas.

Pirmo kurso studentai išbandydami „Asian track“ supažindinami su Azijos šalių kultūriniais ypatumais, mokosi kinų kalbos ir sėkmingo verslo vystymo Azijos rinkose. Ir nors kinų kalbos mokymasis gali kelti iššūkių, kalbėjimo praktika palengvina integraciją svečioje šalyje ir atveria daugiau karjeros kelių.

Jei nori kitais metais plėsti savo galimybių ribas, dar gali suspėti pateikti prašymą „Asian Track“ kursui iki gruodžio 12 d.

Konkurse gali dalyvauti 1-o kurso bakalauro studijų studentai, kurie iki anksčiau nurodytos datos studijų tarnybai Vilniaus universiteto Informacinėje sistemoje (VU IS) pateikia laisvos formos prašymą ir motyvacinį laišką.

Kas tavęs laukia?

• kinų kalbos ir Azijos regiono kultūros kursai, vyksiantys II-IV studijų semestrų metu.
  • kursų baigimą patvirtinantis pažymėjimas;
  • studijų mainų semestras Pietų Korėjos, Honkongo, Singapūro ar Taivano universitete ir/arba vasaros stovykla.

Konkurso eiga:

• Motyvacinius pokalbius atrankos komisija organizuos po gruodžio 12 d.
  • Modulis organizuojamas, kai grupę sudaro ne mažiau kaip 10-12 ir ne daugiau nei 20 studentų.
  • Konkursui pasibaigus, iki gruodžio 15 d. studentai informuojami apie sudarytą arba ne modulio grupę.
  • Kinų kalbos mokymas vykdomas anglų-kinų kalbomis.

Daugiau apie „Asian Track“ gali išgirsti iš jau šį kursą išbandžiusių studentų. Pokalbis su VU VM Tarptautinio verslo (anglų kalba) 4 kurso studentais Boris Kim bei Andrea Carolina Ramirez Salaverria apie kinų kalbos pamokas ir dvišalių mainų programas Honkongo bei Singapūro vadybos universituose – čia.

Kyla klausimų? Kreipkis į VU VM tarptautinių ryšių koordinatorę Danutę Butkienę:

asian track