2023-12-08

IMG 1173 2 1

Gruodis džiugina ne tik artėjančiomis žiemos šventėmis, bet ir galimybe pasveikinti VU Verslo mokyklos (VU VM) geriausią metų dėstytoją.

2023-aisiais šis įvertinimas skiriamas doc. dr. Elzei Rudienei. VU VM ji dėsto rinkodaros, komunikacijos kanalų rinkodaroje, vartotojo elgsenos skaitmeninėje erdvėje ir integruotos rinkodaros komunikacijos kursus. Sveikiname!

„Dėstant man svarbiausia, kad studentai prisimintų, jog teorija skirta ne tik mokslininkams – į ją sutelpa ir tyrimai, ir daug kitų įdomių atradimų. Be dėstymo dar kuruoju studentus rašančius baigiamuosius darbus. Studentais visada tikiu ir drąsinu juos, o jie moka nustebinti savo kūrybiškumu“, – dalinasi doc. dr. E. Rudienė.

Studentai dalindamiesi įspūdžiais apie E. Rudienės dėstomus dalykus mini praktinį mokymąsi per kūrybiškas užduotis, realių situacijų, įvykių aptarimą, toks dėstymo stilius jiems padeda geriau suprasti ir teorinius aspektus iš mokslinės literatūros.